W ŻYCIU JAK W TAŃCU, KAŻDY KROK JEST WAŻNY - KONKURS WIEDZY O AIDS


" W życiu jak w tańcu, każdy krok jest ważny" pod hasłem tym odbył się w naszej szkole drugi etap Konkursu Wiedzy o Aids. Celem konkursu jest uświadomienie młodym ludziom jak ważne jest podejmowanie świadomych decyzji , zwłaszcza tych które mogą mieć nieodwracalne skutki. Takie konsekwencje w życiu każdego człowieka niesie za sobą zarażenie się wirusem HIV. Wiedzę na ten temat w kreatywny sposób przekazali nam uczestnicy konkursu . Mogliśmy oglądać prezentacje multimedialne, scenki teatralne oraz poszerzyć swoją wiedzę przysłuchując się wypowiedziom uczestników na konkretne zadania.

Pierwsze miejsce w konkursie zdobyli uczniowie klasy VIII a - Kinga Wadowska, Karolina Kostka, Damian Jaworski oraz Jakub Łukowski. Wyróżnienia i drugie miejsce zdobyli uczniowie klasy VIIIb - Nartyna Kałucka, Aleksandra Szczepanik, Eryk Bloch i Paweł Jeńczak. Gratulujemy wiedzy oraz jej rzetelnego i kreatywnego przekazania .

Serdecznie dziękuję wszystkim osobom które pomogły mi w przygotowaniu konkursu : członkom Komisji Konkursowej Panią Marii Królik, Hannie Kusiak, Marcie Barańskiej, Radzie Rodziców za piękne nagrody, Pani Annie Andrzejczak za dyplomy, Pani Jadwidze Kurzyk za wstążeczki solidarności, Panu Wiesławowi Podlewskiemu za przygotowanie sprzętu medialnego i Panu Markowi Świderskiemu za nagłośnienie.


GALERIA:


red: E. ZIELIŃSKA

Copyright © Zespół Szkół w Szydłowie 2013

Zespół Szkół im. Janusza Korczaka
w Szydłowie
64-930 Szydłowo
tel,: (67) 216 11 29

Created by: