KIERMASZ


10 grudnia w naszej Szkole Podstawowej odbył się świąteczny kiermasz z udziałem zaproszonych gości. Uczniowie wraz z wychowawcami klas we współpracy z rodzicami przygotowali z tej okazji koncert kolęd oraz tradycyjne Jasełka, które pozwoliły wszystkim uczestnikom poczuć atmosferę zbliżających się świąt.

Kiermasz rozpoczął się jasełkami w wykonaniu uczniów klasy II b i III a. Występy miały w sobie mnóstwo uroku i w szczególny sposób wprowadzały zgromadzonych w nastrój Bożego Narodzenia. Na specjalnie przygotowanych stoiskach znalazły się własnoręcznie wykonane bożonarodzeniowe dekoracje, m.in. choinki, wspaniałe stroiki, bombki, aniołki, pierniki itp.

Ozdoby były bardzo pomysłowe i kolorowe. Kiermasz wzbudził ogromne zainteresowanie zarówno rodziców jak i dzieci. Sprzedaliśmy wiele prac. Dzięki hojności i zaangażowaniu rodziców udało nam się zebrać pokaźną kwotę, która zostanie odpowiednio przeznaczona dla dzieci. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w kiermaszu świątecznym.
GALERIA:


red: B. KAMIŃSKA, A. KALCZYŃSKA

Copyright © Zespół Szkół w Szydłowie 2013

Zespół Szkół im. Janusza Korczaka
w Szydłowie
64-930 Szydłowo
tel,: (67) 216 11 29

Created by: