Aktualności


 • EDUKACJA EKOLOGICZNA PRZEZ CAŁY ROK

  Dnia 11 października 2019 r. ALTVATER Piła Sp. Z o.o. przekazał nieodpłatnie uczniom Zespołu Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie zestaw pojemników „Ekoszafka...

 

 • KRUK CZYLI KONCEPCYJNIE REWELACYJNY UNIWERSYTET KOMPETENCYJNY

  Osiem uczennic naszej szkoły bierze udział w projekcie Kruk realizowanym przez Nadnotecki Instytut UAM w Pile. Zajęcia pod nazwą "Mój konik, czyli jak poradzić sobie z kruczkami w osiąganiu własnych celów", to profesjonalny ...

 

 • OLIMPIADA WIEDZY TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZEJ MIESZKAŃCÓW WSI

  Dnia 05.10. 2019r. siedmioro uczniów z naszej szkoły miało możliwość zmierzyć się z najlepszymi reprezentacjami Wielkopolski w Olimpiadzie Wiedzy Turystyczno - Krajoznawczej Mieszkańców Wsi, która odbywała ...

 

 • KLASOWE ŚWIĘTOWANIE

  27.09.2019r. klasa czwarta wraz z wychowawcą – Joanną Świderska i Panią Pedagog – Martą Barańską świętowała Dzień Chłopaka...

 

 • NOC BIBLIOTEK

  W ramach kampanii Cała Polska Czyta Dzieciom z 4 na 5 października po raz pierwszy w naszej szkole została zorganizowana Noc Bibliotek. Akcja rozpoczęła się wieczorem 4 października ...

 

 • DZIEŃ CHŁOPAKA KLAS V A I VI C

  Klasy Va i VI c postanowiły świętować Dzień Chłopaka na arenie laserowego paintballa w Power Bank w Pile. Zarówno dla chłopców jaki i dziewczyn była to pełna emocji przygoda...

 

 • FACE TO FACE WHIT THE WORLD

  Nasza szkoła przystąpiła do międzynarodowego projektu humanitarno-edukacyjnego "Face to Face with the World" w którym uczestniczy 25 państw. Celem projektu jest nie tylko nawiązanie przyjaźni on line ze szkołami w Afryce ...

 

 • ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

  4 października 2019r. obchodziliśmy w naszej szkole IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Jest to międzynarodowa akcja, w którą zaangażowało się wiele szkół. W tym dniu ludzie z całego świata uświadamiają innym iż znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym, udowadniają...

 

 • MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MUZYKI

  Od 1975 roku, zawsze 1 października, obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Muzyki. W naszej szkole ten dzień obchodziliśmy 3 października. Celem obchodów Międzynarodowego Dnia Muzyki ...

 

 • OLIMPIADA EKOLOGICZNA POWIATU PILSKIEGO - ETAP GMINNY

  W czwartek 3 października 2019 r. w CUK Szydłowo odbył się etap gminny XIX Olimpiady Ekologicznej Powiatu Pilskiego. Udział w nim wzięło sześciu uczniów naszej szkoły ...

 

 • SPRZĄTANIE ŚWIATA 2019

  Jak co roku, nie zapominamy o naszej planecie- Ziemi. W tym dniu, cała społeczność uczniowska wyszła ze szkoły, by posprzątać teren naszego pięknego Szydłowa. W szkole, dzieci przygotowywały gazetki przypominające ...

 

 • OLIMPIADA EKOLOGICZNA POWIATU PILSKIEGO - ETAP SZKOLNY

  Dnia 19 września 2019 roku przeprowadzona została 19 edycja Olimipady Ekologicznej Powiatu Pilskiego. Wzięlo w niej udział 22 uczniów drugiego etapu edukacyjnego. ...

 

 • JESIENNE PRACE W POLU - WYKOPKI

  Ziemniaki, kartofle, grule, pyry- można przyrządzić na wiele sposobów. Wrzesień, pierwszy jesienny miesiąc, to czas, gdy ogrodnicy zbierają plony owoców i warzyw. To okres intensywnych prac polowych ...

 

 • SUKCES ALICJI

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza uczennica a teraz już absolwentka naszej szkoły Alicja Górka z klasy VIII b została Laureatką I miejsca Konkursu ekologicznego dla dzieci i młodzieży ...

 

 • PIERWSZY DZWONEK

  Wakacje dobiegły końca. A przecież tak niedawno się żegnaliśmy, życząc sobie długiego i udanego wypoczynku. Wszystko, co dobre, szybko się kończy ...

Copyright © Zespół Szkół w Szydłowie 2013

Zespół Szkół im. Janusza Korczaka
w Szydłowie
64-930 Szydłowo
tel,: (67) 216 11 29

Created by: